499.00₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
SEPETE GİT

KURUMSAL

Türkiye'nin yeni ve dinamik firmalarından biri olarak, gurur duyarak sizlere hizmet veriyoruz. İzmir Kemalpaşa Merkez'deki fabrikamız ve 30 yılı aşkın bir süredir bitkisel ve doğal kozmetik sektöründe edindiğimiz deneyimle, MECİTEFENDİ markasının ardından LA GRAİNE markasıyla karşınızdayız.Türkiye'nin yeni ve dinamik firmalarından biri olarak, gurur duyarak sizlere hizmet veriyoruz. İzmir Kemalpaşa Merkez'deki fabrikamız ve 30 yılı aşkın bir süredir bitkisel ve doğal kozmetik sektöründe edindiğimiz deneyimle, MECİTEFENDİ markasının ardından LA GRAİNE markasıyla karşınızdayız.

 

 

LA GRAİNE olarak, üst düzeyde bitkisel ve doğal kozmetik ürünler üretmekteyiz. Pazara 200 farklı ürünle giriş yaparak, ürün çeşitliliğimizi artırarak sizlere benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Şampuanlar, kremler, duş jelleri, parfümler, losyonlar, masaj yağları, özel cilt serumları, saç serumları ve birçok diğer ürünü, kalite ve doğallık ilkesinden ödün vermeden özenle üreterek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

 

 

 

LA GRAİNE olarak amacımız, yalnızca kaliteli ürünler sunmak değil, aynı zamanda doğayla uyumlu ve çevreye duyarlı bir üretim gerçekleştirmektir. Bitkisel yağlar konusunda ürediğimiz yağları kozmetik ürünleri üzerinde ürün kalitemizi vurgulayarak Avrupa standartları üzerinde ürünler üretmek , müşteri memnuniyetini esas alıp sürekli gelişen ve yenilikçi ürünlerle kozmetik dünyasına katkı sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Doğanın güzelliklerini bizimle birlikte keşfedin, LA GRAİNE markasıyla kendinize ve sevdiklerinize en iyiyi sunun. Doğallığı, kaliteyi ve güzelliği bir araya getiren ürünlerimizle sizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. LA GRAİNE ailesi olarak, bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.