BİOTİN SAKAL SERUMU 50 ML


Stok Durumu: Stokta

Biotin sakal serumuyla yeni ve bakımlı sakalınıza kavuşun!


Satış Fiyatı : 249,90 TL
Promosyonlu Fiyatı : 84,90 TL
Adet:
- +
Deionized water, Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract (and) Phenoxyethanol (and) Sodium Benzoate (and), Glycerin (and) Aloe Barbadensis Leaf Juice (and) Betula Alba Leaf Extract (and) Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract (and) Equisetum Arvense Extract (and) Urtica Dioica (Nettle) Extract (and) Humulus Lupulus (Hops) Extract (and) Arctium Lappa Root Extract (and) Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract (and) Camellia Sinensis Extract (and) Lawsonia Inermis (Henna) Extract (and) Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract (and) Panthenol (and) Niacin (and) Biotin (and) Potassium Sorbate (and) Citric Acid, Polysorbate 20, Panthenol, parfum.
Zengin içerikli bu serum sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez sakal bölgenizde kullanılabilir. Dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Yorum Yap

Özgür Aybark 14/04/2023 11:20

Sakalımda dökülme ve seyreklik var bundan hep müzdarip oldum bir sürü ürün kullandım piyasadaki ama bu ürünü 2 aydır kullnıyorum yorum yazmak için bekledim tam etkilerini göreyim diye dökülmem durdu ve kıl köklerim daha sert gür çıkmaya başladı.

Koray Kutlu 03/04/2023 08:00

Ürünü aldım ve kullandım. Çok beğendim seyrek sakallarım vardı kullandıktan 1 ay sonra sakalım gürleşmeye başladı. Tavsiye ediyorum.